Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

MELTMANN sp. z o.o.

  • Nowa 1A, Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski)
    Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Nowa 1A

Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków:

  • praca w zakładzie jako operator tokarek i frezarek CNC,

  • produkcja jednostkowa i średnioseryjna,

  • ustawianie maszyny,

  • wytwarzanie części  zamiennych oraz podzespołów do systemów klejowych,

  • prace na podstawie rysunku technicznego.

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC (co najmniej 1 rok),

  • stosowanie narzędzi projektowania i programowania,

  • wdrażanie rozwiązań, analizowanie, doskonalenie,

  • obsługa i nadzór urządzeń,

  • czytanie, rozumienie i stosowanie dokumentacji technicznej (rysunku technicznego)

  • sumienność,

  • samodzielność,

  • rzetelność i dokładność,

  • odpowiedzialność,

  • zarządzanie sobą w czasie pracy – terminowość,

  • poszukiwanie źródeł informacji,

  • współpraca w zespole.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie motywacyjnym opartym na kompetencjach,

  • stabilne zatrudnienie,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • szkolenia i mentoring,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

O nas

Meltmann Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, największy producent części do systemów klejenia przemysłowego Hot Melt w Polsce. Od wielu lat jesteśmy jedynym polskim producentem wytwarzającym części zamienne do systemów klejowych. W naszym zakładzie powstają filtry, wkłady do filtrów, dysze, pompy kleju, głowice i moduły klejowe. Nasz park maszynowy opiera się o najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Posiadamy też największy magazyn części zamiennych w Polsce.