Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - Ploter Co2

Sun & More Sp. z o.o.

  • Santocka 39
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Santocka 39

Szczecin

Praca na stanowisku operatora CNC - praca w trybie zmianowym

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kompleksowa obsługa plotera Co2
  • zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z harmonogramem
  • kontrola jakości wycinanych elementów

Wymagania :

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zmysł techniczny i zdolności manualne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • zamiłowanie do majsterkowania- mile widziane
  • znajomość programów sterujących maszynami CNC- mile widziana

Oferujemy :

  • umowę o pracę
  • przyjazną, twórczą atmosferę pracy
  • udział w ciekawych projektach badawczo- rozwojowych dot. nowych produktów wprowadzanych na rynek.
  • Aplikacje proszę przesyłać na [email protected]

Ogłoszenie archiwalne