Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

SUR-TECH MICHAŁ SURMA

  • Smoluchowskiego 11a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Smoluchowskiego 11a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie

  • Odpowiedni dobór narzędzi i parametrów pod produkowane elementy i detale

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Praca na podstawie schematów montażowych oraz rysunków technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość sterowań typu Haas, Fanuc

  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych i czytania rysunków technicznych

  • Chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem oraz chcące się doszkolić w zawodzie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

O nas

W narzędziowni SUR-TECH zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem części oraz narzędzi dla wszystkich gałęzi przemysłu, głównie dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.