Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - produkcja mebli

APRITECH Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny CNC (3 osiowe centrum obróbcze do nestingu)

  • przygotowanie procesu produkcji

  • kontrola jakości wytwarzanych produktów

  • realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy operatora CNC

  • znajomość materiałów, narzędzi i technologii produkcji mebli

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dokładność i sumienność

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość programu Corpus

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • praca przy ciekawych projektach

  • praca w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy

Miejsce pracy w Kręczkach k/ Ożarowa Mazowieckiego.

Dodatkowe informacje

Termin rozpoczęcia pracy 1.06.2021

Prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj lub kontakt telefoniczny +48 530 913 635