Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - Produkcja stolarki aluminiowej

ALUEFEKT sp. z o.o.

27,0033,00 brutto / godz.
  • Kartuska 58, Borkowo (pow. kartuski)
    Borkowo (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kartuska 58

Borkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny CNC

  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów

  • Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

  • Utrzymywanie maszyn w jak najlepszym stanie technicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość technik i zagadnień ślusarskich (wiercenie, frezowanie, cięcie, gwintowanie)

  • Dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac

  • Zdolności manualne

  • Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość pracy w trybie nadgodzin

  • Swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów