Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC - Programista CNC

  • Fareham, Wielka Brytania, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Anglii w miejscowości Fareham kandydatów na stanowisko:

    Operator CNC / Programista CNC (Tokarz / Frezer)

    Miejsce pracy: Fareham, Wielka Brytania
    Nr referencyjny: CNC-FR/0119/PR

    Obowiązki:

    • obsługa i ustawianie i programowanie z pulpitu frezarek lub/i tokarek CNC na sterownikach MAZATROL;
    • produkcja części dla przemysłu samochodowego, lotniczego, medycznego;

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie brutto: 14.00-16.00 GBP/ godz;
    • zapewnione zakwaterowania, opłacane przez pracownika;
    • nadgodziny 150%;
    • praca zmianowa;

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość programowania frezarek / tokarek CNC;
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Brasco Sp. Jawna
    ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie

    Nr. certyfikatu: 6577

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.