Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - Programista

FHU ARSTEEL O firmie

  • Kościańska 24, Czempiń
    Czempiń, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

FHU ARSTEEL

Kościańska 24

Czempiń

Twój zakres obowiązków

  • Operator maszyn CNC: tokarka, frezarka

  • Korekcja programów

  • Kontrola wyprodukowanych detali

  • Utrzymanie porządku na stanowisku/stanowiskach

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi maszyn CNC

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Programowanie tokarki CNC (HAAS) sterowanie Fanuc

  • Programowanie tokarki CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D 3D

  • Programowanie Frezarik CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D 3D

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność posługiwania sie przyrządami pomiarowymi

  • Może być osoba do przyuczenia

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę w gronie profesjonalistów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

FHU ARSTEEL

Dynamicznie rozwijająca się firma Arsteel zajmująca się głównie branżą metalową oraz konstrukcjami maszyn przemysłowych, oferująca wysoką jakość i precyzję w nowoczesnych konstrukcjach maszyn, profesjonalizm w zakresie doradztwa technicznego, szybkość i terminowość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje