Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC - Programista

  • Kościan, Poznań, Śrem, Czempiń, Mosina, Stęszew, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma Arsteel zajmująca się głównie branżą metalową oraz konstrukcjami maszyn przemysłowych, oferująca wysoką jakość i precyzję w nowoczesnych konstrukcjach maszyn, profesjonalizm w zakresie doradztwa technicznego, szybkość i terminowość, poszukuje do swojego zespołu:
    Operatora CNC/Programista
    Miejsce pracy: Czempiń, Kościan, Mosina, Poznań (okolice), Stęszew, Śrem (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Operator maszyn CNC: tokarka, frezarka
    • Korekcja programów
    • Kontrola wyprodukowanych detali
    • Utrzymanie porządku na stanowisku/stanowiskach

    Wymagania:

    • Znajomość obsługi maszyn CNC
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Programowanie tokarki CNC (HAAS) sterowanie Fanuc
    • Programowanie tokarki CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D  3D
    • Programowanie Frezarik CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D  3D
    • Dokładność i zaangażowanie
    • Umiejętność posługiwania sie przyrządami pomiarowymi
    Może byc osoba do przyuczenia

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w gronie profesjonalistów
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Ilość wolnych miejsc pracy: 3

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom