Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC - Programista

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PAGERO Sp. z o.o. powstała jako koncentrator usług specjalistycznych w zakresie wytwarzania, obróbki i projektowania elementów z metalu, tworzyw sztucznych i gumy. Wyróżnia nas to, że w jednym miejscu skupiamy zarówno projektowanie jak i wytwarzanie dowolnych elementów - od projektu, poprzez analizy inżynieryjne, wykonanie prototypu i produkcje małych serii.

    Nasze doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym (body in white, driveline) pozwala nam efektywnie współpracować z tą branżą zarówno rozwiązując problemy technologiczne oraz dokonując analiz i optymalizacji w ramach CRP.

    W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firma działająca w branży usług narzędziowych, projektowania i budowy maszyn, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Do zakresu obowiązków będzie należał całokształt spraw związanych z obróbką skrawaniem na maszynach 3 i 5-cio osiowych, programowanie centrów obróbczych, przygotowanie i nadzór nad procesami obróbki skrawaniem.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy przy centrach obróbczych 3 i 5-cio osiowych,
    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku operatora frezarek, tokarek lub elektrodrążarek,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność doboru odpowiednich narzędzi i parametrów do obróbki,
    • Umiejętność współpracy z technologami i programistami CAM,
    • Zacięcie do prac jednostkowych/małoseryjnych i narzędziowych,
    • Doświadczenie w branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę na najnowocześniejszych maszynach CNC na rynku dolnośląskim, w tym na 5-cio osiowym centrum obróbczym HSM,
    • Stabilizację zawodową i komfortowe warunki pracy,
    • Szeroką gamę szkoleń podnoszących kwalifikacje,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach,
    • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAGERO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PAGERO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Klecińska 125. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.