Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Radom, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Radom

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca jako operator maszyny CNC
    • Praca na maszynach ze sterownikiem Fanuc lub Heidenhein
    • Wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC mile widziane
    • Znajomość podstaw rysunku technicznego
    • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

    OFERUJEMY:

    • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
    • Możliwość szkolenia oraz zdobywanie wiedzy na obrabiarkach CNC
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Techmatik S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Techmatik S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres dwóch lat, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dwóch lat.