Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

RAPIDPRO sp. z o.o.

Grafitowa 16

Radwanice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa frezarki i tokarki CNC

  • Sprawdzanie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją techniczną

  • Obróbka wykończeniowa (ręczna)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku operatora obrabiarek skrawających CNC

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

  • Mile widziana znajomość systemu sterowania Heidenhain/Haas.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca w miłej atmosferze

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Możliwość poznania i nauki systemu CAD/CAM/CAE - Catia V6

  • Paczki świąteczne

O nas

Firma Rapidpro sp. z o.o. zajmuje się obróbką stali czarnej, nierdzewnej, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Głównymi gałęziami produkcji są: frezowanie i toczenie CNC, wykonywanie form wtryskowych oraz spawanie konstrukcji stalowych.