Operator CNC

  • Ropczyce, Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aero Gearbox International Poland Sp z o.o.- producent układów przeniesienia napędu (ADT) dla silników lotniczych przeznaczonych dla samolotów cywilnych Rolls-Royce. Założycielami i współudziałowcami Aero Gearbox International są firmy Rolls-Royce i Safran Transmission Systems.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
    • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Bardzo dobre warunki pracy - praca na nowych maszynach w klimatyzowanej hali produkcyjnej
    • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów, prywatna opieka medyczna

    W związku z planowanym uruchomieniem kolejnych innowacyjnych projektów, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dębica (okolice), Ropczyce

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn na powierzonym stanowisku produkcyjnym
    • Wykonywanie detali na maszynie CNC zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi (toczenie, frezowanie, szlifowanie)
    • Rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP
    • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • Współpraca z technologami/programistami
    • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (toczenie, frezowanie, szlifowanie) na linii produkcyjnej
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Praktyczna umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
    • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie Aero Gearbox International sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aero Gearbox International sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.