Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

NORD PERFORMANCE sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Działkowców 15

Janowo

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • programowanie tokarek CNC Okuma Genos,

  • wykonywanie detali na potrzeby produkcji własnej

  • optymalizacja procesu produkcyjnego, programów i oprzyrządowania produkcyjnego,

  • samodzielne wymiarowanie i optymalizowanie narzędzi,

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,

  • samodzielne pisanie programów CNC

  • samodzielne ustawianie narzędzi CNC

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • umiejętność wykonywania oprzyrządowania na potrzeby obróbki

  • doświadczenie w branży obróbki skrawaniem,

  • znajomość operacji tokarskich lub frezarskich,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC Okuma.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Komfort współpracy z zespołem, który opiera się na zasadach wzajemnej pomocy, szacunku, zaufaniu i grze zespołowej.

  • Wpływ na rozwój Pionu Produkcji.

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.

  • Możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego.

O nas

Firma MTS Technik od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją sportowych zawieszeń samochodowych.

Jesteśmy małym przedsiębiorstwem w fazie dynamicznego wzrostu co stawia nas przed wieloma nowymi wyzwaniami. Aktualnie poszerzamy nasze kompetencje produkcyjne i poszukujemy samodzielnego specjalisty na stanowisko:

Samodzielny operator - ustawiacz - programista CNC