Oferta pracy

Operator CNC

MB AerospaceO firmie

MB Aerospace

Przemysłowa 9B

Rzeszów

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji. W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych,
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali,
  • zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne,
  • przegląd legalizacji oprzyrządowania i wskaźników obrabiarek

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie w obsłudze centr obróbczych/ maszyn CNC,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku,
  • mile widziane posiadanie uprawnień UDT,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (dodatek świąteczny, karta Multisport),
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy