Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator CNC

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych

  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali

  • Zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne

  • Przegląd legalizacji oprzyrządowania i wskaźników obrabiarek

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Doświadczenie w obsłudze centr obróbczych/ maszyn CNC

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji. W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy