Operator CNC

Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.

  • Partyzantów 29, Sędziszów Małopolski
    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Partyzantów 29

Sędziszów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, frezarki, tokarki, szlifierki numeryczne

  • wykonywanie operacji obróbczych na podstawie dokumentacji technicznej

  • wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość narzędzi pomiarowych

  • znajomość rysunku technicznego

  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi obrabiarek CNC lub ukończonego kursu "Operator CNC"

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie)

  • Szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji

  • Szkolenie od pierwszego dnia pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta lekowa

  • dofinansowanie posiłków

Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 58 000 Pracowników w około 300 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy