Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

TECHWELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Nowopogońska 1, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Nowopogońska 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • wycinanie plazmowe, płomieniowe stalowych części (wyroby stanowią elementy i podzespoły do konstrukcji stalowych, części maszyn, elementy ciśnieniowe.)

  • obsługa automatycznej piły taśmowej Kaltenbach

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,

  • zdolności manualne.

  • umiejętność obsługi maszyn CNC.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, B2B

  • System premiowy,

  • Szkolenia w celu uzyskania potrzebnych uprawnień do pracy na danym stanowisku,

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dobra atmosfera w pracy

  • Wychodzimy z założenia, że rekrutacja to nie przesłuchanie, ani egzamin :-) My chcemy poznać Ciebie, a Ty możesz poznać nas.

  • Stawiamy sobie za cel przekazanie jak najszerszego i szczegółowego obrazu naszej firmy zatem skontaktuj się z Nami.

  • Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który Nam poświęciłeś, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów działającym w branży energetycznej i konstrukcji stalowych a także ciśnieniowych. Prowadzona przez nas firma Techweld świadczy usługi z zakresu prefabrykacji i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, ciśnieniowych. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, odział produkcyjny znajduję się w Sosnowcu na terenie obiektu przemysłowego Severstal, zasięgiem działania obejmujemy cały kraj, współpracując z największymi firmami branży energetycznej w Polsce