Logo Pracuj.pl

Operator CNC

Centor Central Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Stryków
    Stryków, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • efektywne wykonywanie zadań na produkcji zgodnie z poleceniem przełożonego
  • wizualna kontrola jakości wykonanych elementów
  • przestrzeganie dokumentacji produkcyjnej (instrukcje pracy, instrukcje kontrolne, przepisy dot. pakowania)
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • pobieranie dokumentów zleceń
  • przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny
  • obróbka profili aluminiowych i drewna zgodnie z dokumentacją
  • gradowanie i polerowanie profili po obróbce
  • transport profili oraz wózków ze zleceniami gotowymi do obszaru pakowania
  • wypełnianie raportu zmianowego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • otwartości na nowe wyzwania i umiejętności uczenia się nowych rzeczy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany od poniedziałku do piątku)
  • sumienności, rzetelności i dokładności
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze CNC, kursy lub szkolenia w tym kierunku
  • wykształcenie techniczne - mile widziane
  • sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • kameralną, przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pakiet benefitów ( wczasy pod gruszą, bony na Święta, paczki dla dzieci, lekcje języka angielskiego,)
  • możliwość rozwoju
  • darmowe obiady

O nas

„Świat wokół nas jest piękny. Chcemy pomagać ludziom w pełni z niego korzystać”

CENTOR EUROPE Sp. z o.o. jest polskim oddziałem australijskiej, rodzinnej firmy produkującej od ponad 70 lat najwyższej jakości panoramiczne, wielkopowierzchniowe systemy szklanych okien i drzwi tarasowych oraz zintegrowane z nimi systemy moskitier i rolet. Nasze produkty znajdują zastosowanie w najciekawszych projektach architektonicznych oraz wszędzie tam, gdzie światło zewnętrzne, widoki oraz wyjątkowa łatwość i lekkość otwierania wielkogabarytowych szklanych powierzchni są największą wartością dla naszych Klientów.

Operator CNC, Stryków