Logo Pracuj.pl

Operator CNC

"SEGEPO - REFA" sp. z o.o.O firmie

  • Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa automatów tokarskich CNC,
  • Wykonywanie detali według rysunku technicznego,
  • Odpowiedzialność za bieżącą realizację procesów produkcji i jakość pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Znajomość tematyki obróbki skrawaniem,
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC/automatach tokarskich,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji o silnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę),
  • Wynagrodzenie w oparciu o wiedzę i umiejętności,
  • Pakiet medyczny,
  • Przyjazną atmosferę.

"SEGEPO - REFA" sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym zakładem produkcyjnym z siedzibą w Świebodzicach k. Wałbrzycha. Produkujemy wysokiej jakości komponenty dla przemysłu m.in. elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, lotniczego.

Operator CNC, Świebodzice