Logo Pracuj.pl

Operator CNC

"AGICO" sp. z o.o.O firmie

4 500–7 000
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn typu wiertarka CNC, wypalarka CNC, laser 3D.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia programów do maszyn,
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Istnieje możliwość zakwaterowania.

O nas

Grupa Kapitałowa AGICO jest rodzinną firmą działającą na szczecińskim rynku od ponad 30 lat w branży stalowej. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów kolejowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyn CNC.

Operator CNC, Szczecin