Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC tokarka/frezarka

ŁAB MAR MARCIN ŁABENTOWICZO firmie

ŁAB MAR MARCIN ŁABENTOWICZ

45

Kończyce (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i SAMODZIELNE programowanie

  • maszyn sterowanych numerycznie (HASS)

  • Samokontrola detali w oparciu o dokumentacje techniczna

  • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych

Nasze wymagania

  • Samodzielne programowanie maszyny w programach Cam lub „z ręki”

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Obsługa przyrządów pomiarowych

  • Podstawowa znajomość g-kodów oraz hass control

To oferujemy

  • Stabilne wieloletnie zatrudnienie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwy transport z Oławy, Jelcz-Laskowice

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach

  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Firma LAB-MAR, założona w 1998 roku, zajmuje się kompleksową obróbką stali.

Przewiń do profilu firmy