Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - tokarki, frezarki

SKAMAR MARTOWŁOS I SKARWECKI sp.j.

  • Brzostowo 75, Brzostowo (pow. pilski)
    Brzostowo (pow. pilski), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

75

Brzostowo (pow. pilski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie detali do obróbki

  • Dobór narzędzi i parametrów

  • Samodzielne opracowanie programu CNC

  • Kontrola wymiarowa detali

  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw oprogramowania CAM/CAD

To oferujemy

  • Praca w firmie z tradycjami oraz o ugruntowanej pozycji a rynku

  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

  • Zatrudnienie z perspektywą długoletniej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Fundusz Socjalny

O nas

Obróbką skrawaniem zajmujemy się już od 30 lat. Początki naszej firmy sięgają czasów, gdy na halach produkcyjnych znajdowały się przede wszystkim maszyny konwencjonalne. Rozwój technologii sprawił, że zostały one zastąpione przez obrabiarki sterowane numerycznie (CNC).Lata doświadczeń w obróbce skrawaniem pozwoliły nam wypracować standardy, które przyczyniły się do długoletniej współpracy z naszymi kontrahentami. W zakres podstawowych usług wchodzą między innymi toczenie CNC oraz konwencjonalne, frezowanie CNC oraz konwencjonalne, szlifowanie i spawanie. Wszystkie zamówienia realizowane są zgodnie z potrzebami naszych klientów.