Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC Tokarki - Frezarki - Elektrodrążarki drutowej

  • Gliwice, Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Gatner Technology Group prowadzi działalność produkcyjno-usługową w zakresie wykonywania precyzyjnych części na sterowanych numerycznie maszynach CNC. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gliwice (okolice), Przyszowice (pow. gliwicki)

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,
    • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,
    • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,
    • programowanie maszyn CNC,
    • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej.
    • Współpraca z technologami/programistami,
    • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe-mile widziane,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
    • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

    Oferujemy:

    • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
    • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.