Oferta pracy

Operator CNC - tokarz-frezer

Przedsiębiorstwo Usługowe "ELDAR" Dariusz SiwekO firmie

  • Skarbowa 36
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Przedsiębiorstwo Usługowe "ELDAR" Dariusz Siwek

Skarbowa 36

Niepołomice

Jesteśmy firmą która działa na terenie Niepołomic w obszarze strefy inwestycyjnej.
Przedsiębiorstwo ELDAR to kompleksowa obsługa techniczna budynków biurowych oraz hal produkcyjnych. Techniczne utrzymanie nieruchomości realizujemy poprzez kontrole, inspekcje oraz okresowe przegląda budynków.

Zapewniamy systematyczną konserwację, niezawodne i szybkie usuwanie awarii, pełną obsługę w zakresie bieżących napraw i przeglądów. Dbamy o utrzymanie budynków w należytym stanie technicznym i prowadzimy niezbędną dokumentację techniczną.

Nadzorujemy pracę instalacji w budynkach, oraz wykonujemy działania prowadzące do obniżenia kosztów eksploatacji.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiału do obróbki,
  • obsługa maszyn CNC (frezarka, tokarka, wycinarka drutowa)
  • obsługa maszyn manualnych – tokarka, frezarka i elektronarzędzia,
  • obróbka detali na maszynach manualnych,
  • kontrola wymiarowa detali.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • mile widziana znajomość sterowania haidenhain i sinumerik
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów,
  • Wysokie zdolności manualne, ślusarskie, kreatywność
  • Podstawowa znajomość gatunków materiałów (stal czarna i jej różne gatunki, stal nierdzewna i jej gatunki oraz aluminium wraz z gatunkami).
  • odpowiedzialności, terminowości, dokładności i zaangażowanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy