Operator CNC-Tokarz

  • Lębork, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.05.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!
    Grupa Adecco w Polsce, światowy lider usług HR, posiadający ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, zatrudniający 500 pracowników, do swojego zespołu poszukuje:
    Miejsce pracy: Lębork
    Nr ref.: CNC/11/2018/GDA

    Zadania:

    • ustawianie i obsługa maszyn CNC
    • programowanie i ustawianie tokarek
    • obsługa programów pomiarowych na obrabiarkach
    • samodzielne wytwarzanie części i podzespołów zgodnie z rysunkiem

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku-warunek konieczny
    • doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC-mile widziane
    • dobra znajomość rysunku technicznego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • praca w okolicach Lęborka w nowo-otwartym miejscu pracy

    Oferta pracy stałej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364