Ta oferta pracy jest nieaktualna od 528 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC – Tokarz

  • Ropczyce, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aero Gearbox International Poland Sp z o.o.- producent układów przeniesienia napędu (ADT) dla silników lotniczych przeznaczonych dla samolotów cywilnych Rolls-Royce. Założycielami i współudziałowcami Aero Gearbox International są firmy Rolls-Royce i Safran Transmission Systems.

    Oferujemy:

    • Możliwość udziału w budowaniu fabryki od samego początku
    • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
    • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Bardzo dobre warunki pracy - praca na nowych maszynach w klimatyzowanej hali produkcyjnej
    • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej

    W związku z planowanym uruchomieniem kolejnych innowacyjnych projektów, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ropczyce

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn CNC na powierzonym stanowisku produkcyjnym
    • Wykonywanie detali na maszynie CNC zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi
    • Rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP
    • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • Współpraca z technologami/programistami
    • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (min. zawodowe)
    • Doświadczenie i/lub uprawnienia do obsługi maszyn i procesów na linii produkcyjnej
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Praktyczna umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
    • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

     Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Aero Gearbox International zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182).”