Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC – Tokarz

  • Ropczyce, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Aero Gearbox International Poland Sp z o.o.- producent układów przeniesienia napędu (ADT) dla silników lotniczych przeznaczonych dla samolotów cywilnych Rolls-Royce. Założycielami i współudziałowcami Aero Gearbox International są firmy Rolls-Royce i Safran Transmission Systems.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w budowaniu fabryki od samego początku
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy - praca na nowych maszynach w klimatyzowanej hali produkcyjnej
  • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej

W związku z planowanym uruchomieniem kolejnych innowacyjnych projektów, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ropczyce

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC na powierzonym stanowisku produkcyjnym
  • Wykonywanie detali na maszynie CNC zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi
  • Rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z technologami/programistami
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (min. zawodowe)
  • Doświadczenie i/lub uprawnienia do obsługi maszyn i procesów na linii produkcyjnej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

 Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Aero Gearbox International zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się