Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Operator CNC

    P P H ERJOT

    • Patrolowa 8, Warszawa
      Warszawa, mazowieckie
    • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • pracownik fizyczny
    • praca stacjonarna
    • pracodawca nie wymaga CV

    P P H ERJOT

    Patrolowa 8

    Warszawa

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa frezarki, centrum obróbczego CNC

    • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją

    Nasze wymagania

    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi takimi jak suwmiarka, mikromierz, średnicówka

    • Znajomość rysunku technicznego

    • Umiejętność obsługi frezarek CNC

    To oferujemy

    • Umowa o pracę

    • Praca na nowych maszynach 3,4 i 5 osiowych

    • Możliwość rozwoju

    O nas

    Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1987r. Wykonujemy elementy dla przemysłu obronnego, medycznego, optoelektronicznego i innych.