Logo Pracuj.pl

Operator CNC

SEMICON Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna praca przy wycinarce laserowej
  • obsługa systemu skanującego
  • wykonywanie przezbrojeń
  • samodzielna ocena wyrobu gotowego i podejmowanie działań interwencyjnych
  • kontrola jakości produktu
  • pakowanie produktów zgodnie ze specyfikacją
  • realizacja planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • obsługa komputera

To oferujemy

  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wdrażające
  • dostęp do szerokiego pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

O nas

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w trzech lokalizacjach w Warszawie.

Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy:

- elementy elektroniczne,

- złącza i przewody fotowoltaiczne,

- materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu,

- narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki.

W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Operator CNC, Warszawa