Logo Pracuj.pl

Operator CNC

MRF POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

MRF POLSKA sp. z o.o.

Władysława Kamelskiego 9

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn linii produkcyjnej zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Wsparcie zespołu w realizacji planu produkcyjnego
  • Wykonywanie prostych napraw dla utrzymania ciągłości produkcji
  • Kontrolowanie i rejestrowanie parametrów procesu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z brygadzistą jak również z innymi działami firmy
  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym (w przypadku poważniejszych problemów zgłaszanie potrzeby naprawy)
  • Dbałość o jakość wykonywanych detali i ich bieżąca kontrola

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn linii produkcyjnej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka , mikrometr, itp.)
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach rozwojowych
  • Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od wyników pracy i zaangażowania
  • Świetna lokalizacja (m.in. dogodny dojazd WKS oraz SKM)
  • Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.mrfpolska.pl

O nas

Firma MRF Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną znajdującą się w Nowej Wsi pod Pruszkowem, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych. Zatrudniamy aktualnie ponad 300 osób. Specjalizujemy się w produkcji grzejników (produkty własne i kooperacyjne), rozwijając współpracę z nowymi Klientami na rynkach krajowych i europejskich.

Operator CNC, Władysława Kamelskiego 9, Warszawa