Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

TECHNIKA PRZEMYSŁOWA sp. z o.o.

  • Strzegomska 139, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Strzegomska 139

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie

  • sprawdzanie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją techniczną

  • obróbka wykończeniowa (ręczna)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • dobra znajomość zagadnień obróbki skrawaniem

  • dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • umiejętność planowania pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość poznania i nauki systemu CAD/CAM

O nas

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji części maszyn przemysłowych oraz obróbce skrawaniem.