Operator CNC

  • Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.02.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Paradigm Precision to firma o zasięgu globalnym, z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych, specjalizująca się w produkcji złożonych produktów i precyzyjnie obrabianych komponentów do turbinowych silników lotniczych, wykorzystywanych zarówno w lotnictwie wojskowym jak i komercyjnym, a ponadto w energetyce oraz przemyśle morskim. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Do naszego zespołu profesjonalistów, szukamy kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Poszukujemy kandydatów:

    • Posiadających doświadczenie w pracy przy maszynach CNC - tokarki, obrabiarki;
    • Którzy dobrze posługują się urządzeniami pomiarowymi (mikrometrem, suwmiarką, wysokościomierzem)
    • Mają bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego
    • Mogą pracować w systemie 3 zmianowym

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn CNC: tokarki, obrabiarki. Ustawienie parametrów, wprowadzanie korekt, nadzorowaniem pracy
    • Realizacja planu produkcyjnego;

    Praca w Paradigm Precison to bycie częścią fantastycznego zespołu. To także:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy i karta Edenred
    • Prywatna opieka medyczna Medicover wraz z opieką stomatologiczną
    • Imprezy firmowe takie jak firmowa wigilia, oraz paczki świąteczne
    • Prawdziwe możliwości i szanse na rozwój zawodowy, awans, szkolenia (w tym również zagraniczne)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Więcej informacji na stronie: www.paradigmprecision.com