Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą części i komponentów dla branży motoryzacyjnej, partnerem producentów samochodów na rynku europejskim. Przez naszych klientów jesteśmy wysoko oceniani za wprowadzane przez nas innowacje, a także za optymalizację kosztów, wysoką jakość i niezawodność.

    W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, poszukujemy ambitnego, energicznego pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Zadania:

    • Wsparcie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC - Tokarka oraz Frezarka
    • Nadzorowanie przebiegu procesów
    • Przygotowywanie półproduktów do wytwarzania detali
    • Wsparcie we wdrażaniu i przygotowywaniu nowych narzędzi
    • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. Zawodowe
    • Umiejętności tzw. „złotej rączki”
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe z tzw. małych narzędziowni, warsztatów
    • Umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych będzie dodatkowym autem
    • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w obszarze CNC
    • Dokładność, precyzja, wrażliwość na jakość, odpowiedzialność za powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Możliwość przyuczenia zawodowego i dalszego rozwoju w obszarze CNC
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży automotive
    • Pracę w zaawansowanej technicznie narzędziowni przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych linii, narzędzi, części prototypowych
    • Pracę w systemie I zmianowym
    • Szeroki pakiet szkoleń
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
    • Voucher na napoje i przekąski
    • Sezonowe owoce w miejscu pracy
    Jeśli spełniają Państwo powyższe wymagania oraz dzielą Państwo naszą pasję do motoryzacji, prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym w moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Aircom Automotive sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Pietrzykowicach (ul. Fabryczna 20B, 55 – 080 Pietrzykowice) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”