Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

ORION TOOLS sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.

Guido Henckela Donnersmarcka 11

Zabrze

Lokalizacja: Guido Henckela Donnersmarcka 11, 41-807 Zabrze

Zajmujemy się produkcją i regeneracją różnego rodzaju noży przemysłowych. Poszukujemy pracowników na stanowiska operator frezarki CNC oraz operator szlifierki CNC. Oferujemy możliwość przyuczenia do maszyny dla osób bez doświadczenia na podobnych stanowiskach pracy.

Opis stanowiska:

obsługa szlifierki do płaszczyzn/obsługa frezarki CNC
przygotowanie i uzbrojenie szlifierki/frezarki do zadań produkcyjnych
kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
pomiary ( suwmiarka, mikrometr, kątomierz)
Praca w systemie trójzmianowym

Oczekujemy:

Wykształcenie: minimum zawodowe
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, kątomierze, średnicówki)
Wymagana umiejętność czytania oraz rozumienia rysunku technicznego
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność oraz zaangażowanie

W przypadku braku doświadczenia oferujemy przyuczenie do maszyny

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę w młodym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

Ogłoszenie archiwalne