Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC Zaginarko-Krawędziarki

  • Reńska Wieś (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych, zatrudni na produkcję

    Operatora CNC Zaginarko-Krawędziarki
    Miejsce pracy: Reńska Wieś (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa maszyn sterowanych numerycznie

    WYMAGANIA:

    • min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
    • znajomość rysunku technicznego
    • dokładność, precyzja
    • umiejętności ślusarskie

    OFERUJEMY:

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje

    CV i list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy
    przysyłać klikając w przycisk aplikowania.