Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Data Center

Polcom Sp. z o.o.

  • Grojec (pow. chrzanowski)

    Grojec (pow. chrzanowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie prawidłowego działania infrastruktury centrum danych

  • w oparciu o procedury.

  • Monitorowanie systemów technicznych serwerowni.

  • Obsługa systemów SIEM.

  • Obsługa klienta.

  • Administracja pracy Centrum Monitoringu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność samodzielnej pracy.

  • Terminowość, dokładność oraz rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci oraz systemów IT.

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie z polskim kapitałem

  • Atrakcyjne warunki finansowe i premiowe

  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców

  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach

  • Wyjazdy integracyjne i wydarzenia firmowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Dołącz do zespołu profesjonalistów i zacznij pracę w największym data center w Polsce!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego, klikając "Aplikuj teraz!"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastanawiasz się czy Twoje kompetencje są wystarczające?

Nie martw się - nasi specjaliści będą Cię wspierać w początkowym okresie pracy.

Polcom to firma działająca na rynku IT od ponad 30 lat

Świadczymy usługi w obszarze cloud computing i disaster recovery na całym świecie

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów

Mamy nowoczesne ośrodki data center

Realizujemy międzynarodowe projekty migracji i konsolidacji środowisk IT

Przewiń do profilu firmy