Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator drukarki cyfrowej / Drukarz

MAZOP Group Sp. z o.o.O firmie

  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa maszyny drukującej (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania),

  • nadzór nad procesem druku i kontrola jakości,

  • dbałość o stan techniczny maszyny,

  • czyszczenie i konserwacja maszyny i urządzeń na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operator/drukarz w technologii druku cyfrowego i/lub offsetowego,

  • umiejętność obsługi przemysłowych drukarek cyfrowych lub ploterów drukujących,

  • dobra znajomość oprogramowania graficznego – RIP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • znajomość jednego z programów - InDesign, Illustrator, Quark, Caldera - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię miesięczną,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

MAZOP Group Sp. z o.o.

Adres: Św. Tomasza 4, 05-808 Parzniew k. Pruszkowa.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań dla e-commerce oraz rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl). Odbiorcami naszych usług są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z Niemcy, Holandia, Dania Francja Szwecja Austria, Hiszpania i in.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób. Osiągajmy wspólnie sukcesy!

Przewiń do profilu firmy