Oferta pracy

Operator drukarki

MedezinO firmie

Medezin

Ks. Kazimierza Janika 14

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowiska pracy w sposób umożliwiający wykonanie nadruku zgodnie z instrukcją pakowania oraz zachowaniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania, BHP i ppoż. po uprzednim sprawdzeniu jakości i ilości przygotowanych do nadruku materiałów,

  • Sprawdzenie jakości i ilości materiałów oraz produktów na zgodność ze zleceniem produkcyjnym, raportem serii, instrukcją pakowania i wzornikiem opakowań,

  • Czyszczenie linii oraz wyposażenia pomocniczego zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,

  • Oznakowanie materiałów i produktów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami,

  • Wypełnianie na bieżąco dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne,

  • Mile widziana znajomości branży medycznej,

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale produkcji lub utrzymania ruchu, preferowane doświadczenie w pracy w firmie o profilu medycznym lub farmaceutycznym,

  • Umiejętności interpersonalne - efektywna współpraca w zespole,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Znajomości podstawowych narządzi informatycznych (MS Office),

  • Terminowość,

  • Dokładność, dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w dużej firmie w przyjaznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

  • Program prywatnej opieki medycznej PULS,

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego,

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę),

  • Bony świąteczne.

Medezin

Medezin sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Przewiń do profilu firmy

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy