Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Druku Cyfrowego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OMEKO jest jednym z wiodących krajowych dostawców produktów poligraficznych i papierowych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    DP/02/15

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • obsługę cyfrowych urządzeń drukujących (Konica-Minolta, OCE)
    • przygotowywanie i kontrola materiałów do druku
    • przygotowywanie baz danych do personalizacji

    Wymagania:

    Idealny kandydat to osoba samodzielna, skrupulatna w działaniu i spełniająca następujące wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze cyfrowych maszyn drukujących
    • dobra znajomośćobsługi pakietu Adobe CS5 i 6
    • poparta doświadczeniem zawodowym znajomość zagadnień przygotowania materiałów graficznych do druku
    • znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość oprogramowania Print Shop Mail i OCE Designer Suite

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
    • odpowiednie narzędzia pracy
    • system szkoleń stanowiskowych związanych z bieżącymi zadaniami
    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy