Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator druku cyfrowego

ASAP DrukarniaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca według powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

  • Umiejętność obsługi komputera PC.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Odpowiedzialność.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym.

  • Doświadczenie w branży poligraficznej, w druku cyfrowym – mile widziane.

  • Znajomość programów graficznych z pakietu Adobe.

  • Obsługa drukarek cyfrowych.

  • Obsługa urządzeń introligatorskich.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów.

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

ASAP Drukarnia

ASAP Polska Sp. z o.o. to firma działająca w branży poligraficznej. W związku z rozwojem szukamy osób pełnych energii, chcących się rozwijać, lubiących stawiać i realizować wyznaczone sobie cele.

Przewiń do profilu firmy