Ta oferta pracy jest nieaktualna od 307 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Drukujących Urządzeń Cyfrowych

  • Ruda Śląska, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o. o. należy do międzynarodowego koncernu firmy Mid Ocean Brands z ponad 50-letnim doświadczeniem w dostawie artykułów promocyjnych i prezentów biznesowych.

    W Chorzowie oraz w Rudzie Śląskiej prowadzimy centrum logistyczne i nadrukowe. Znakujemy produkty w różnych technikach m.in. sitodruk, tampodruk, haft, sublimacja, grawerowanie laserem, druk cyfrowy, transfer cyfrowy, transfer tradycyjny, naklejka epoksydowa, etykieta cyfrowa. Drukarnia jest jedną z największych w Europie i zatrudnia blisko 600 pracowników, posiadamy 10-letnie doświadczenie drukarskie w Polsce. Mamy zaawansowany park maszynowy. Firma jest stabilnie usytuowana na rynku, stawiamy na ludzi, którzy chcą z nami się rozwijać i poznawać nowe technologię. Związku z dynamicznym rozwojem powiększyliśmy produkcje oraz magazyn lokalizując nową siedzibę w Rudzie Śląskiej.

    Poszukujemy nowych kandydatów do zespołów w Rudzie Śląskiej.

    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Obsługa drukarki UV (polimerowe tusze utwardzane w trakcie druku światłem UV)
    • Przygotowanie maszyny do rozpoczęcia druku – ustawienie
    • Kontrolowanie jakości drukowanego logotypu zgodnie z akceptacją pierwszej sztuki
    • Terminowe wywiązywanie się z planu druku
    • Czyszczenie maszyny
    • Prowadzenie raportu pracowniczego
    • Obsługa komputera

    UMIEJĘTNOŚCI/WYMAGANIA

    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (ewentualnie podstawy potrzebne do poruszania się po systemie)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Duża motywacja do pracy i rozwoju
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na produkcji

    Dodatkowy atut:

    • Wiedza na temat grafiki (pojęcia CMYK, RGB, bitmapa, grafika wektorowa)

    OFERUJEMY

    • Stabilne zatrudnienie w Naszej firmie na pełen etat (umowa o pracę) z perspektywą długoterminowej współpracy
    • Ubezpieczenie grupowe dla siebie i najbliższych (MetLife)
    • Możliwość korzystania z systemu Benefit: karta multisport dla siebie i rodziny/ kartę multibilet (do kin sieci Multikino)
    • Premie półroczne za wyniki w pracy
    • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i rozwoju
    • Pracę w nowoczesnej drukarni w Rudzie Śląskiej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej z produktami oraz obejrzenia krótkiego spotu przedstawiającego produkcję w Chorzowie.

    strona internetowa: www.midoceanbrands.com

    Film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=btaaht9EE40