Ta oferta pracy jest nieaktualna od 422 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator ds. Mediów Energetycznych - Technik-Energetyk

  • Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?
    Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?
    Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
    Operator ds. Mediów Energetycznych (Technik-Energetyk)
    w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Prowadzenie, kontrola i bieżąca obsługa instalacji energetycznych w tym kotłowni oraz urządzeń chłodniczych (amoniakalni) i innych urządzeń pomocniczych;
    • Obsługa i dozór instalacji sprężonego powietrza;
    • Obsługa instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji zakładowej;
    • Obsługa przyzakładowej podczyszczalni ścieków w tym wykonywanie analiz laboratoryjnych;
    • Eksploatacja instalacji wodociągowej z urządzeniami do uzdatniania wody oraz jej magazynowania;
    • Zabezpieczenia ciągłości dostaw energii cieplnej, sprężonego powietrza, chłodu oraz bieżąca kontrola innych urządzeń HVAC;
    • Obsługa i nadzorowanie systemu ppoż.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego, technicznego, kierunkowego;
    • Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń energetycznych;
    • Umiejętności oceny stanu technicznego instalacji i dbałości o ich stan techniczny;
    • Gotowości do pracy na wysokości (powyżej 3 m);
    • Umiejętności pracy w zespole oraz dbania o standardy firmy;
    • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz umiejetności pracy pod presją czasu;
    • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym dwuzmianowym (zmiany 12 godzinne)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w obsłudze urządzeń chłodniczych;
    • Uprawnienia do kierowania podnośnikiem koszowym;
    • Doświadczenie z systemem SAP i MS Office;
    • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji (kotłów parowych i wodnych o mocy powyżej 50kW, urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji chłodniczej o mocy powyżej 50kW oraz pomp, ssaw i dmuchaw o mocy powyżej 50kW);
    • Książeczki sanepidowskiej.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
    • Premię miesięczną w wysokości do 15,6 %
    • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy oraz przy uruchomieniu nowej linii produkcyjnej
    • Bogaty pakiet szkoleniowy
    • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
    • Sponsorowaną opiekę medyczną
    • Bezpłatny transport z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Strzegomia oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)

    Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    bottom