Oferta pracy

Operator ds. obsługi frezarek CNC

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Scope Fluidics S.A. jest inkubatorem start-up’ów technologicznych, tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe, pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi – Curiosity Diagnostics, opracowująca najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, oraz Bacteromic, tworząca najbardziej wszechstronny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Obowiązki i zadania

  • Kompleksowa obsługa maszyn i frezarek CNC z możliwością zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • Programowanie frezarek CNC i optymalizacja procesów pracy maszyn
  • Wykonywanie bieżących prac warsztatowych i ślusarskich
  • Nadzór nad procesem produkcji części i komponentów do innowacyjnych rozwiązań
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i laboratorium w zakresie wykonywania poleconych zadań
  • Bieżące prace obsługowe i konserwacyjne maszyn na powierzonym stanowisku
  • Utrzymanie porządku i czystości miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Operatywność i aktywność w powierzonym obszarze zadań
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość oprogramowania SolidCam, MasterCam, Solidworks, sterowania Mach3

Pożądane cechy osobowe:

  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Zamiłowanie do poznawania nowych technologii
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja pracy
  • Elastyczność
  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, przyuczenia się i pozyskania wiedzy od doświadczonych Inżynierów
  • Pracę w przyjaznym zespole, w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Niekorporacyjne podejście do pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Istnieje możliwość przyuczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy