Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator ds. projektów fabrycznych

  • Sochaczew, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

    Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

    Kariera w firmie Mars oznacza wiele ekscytujących i wymagających zadań w ramach naszego zróżnicowanego biznesu. Mars to idealne miejsce tych, którzy lubią i chcą pracować w sposób unikalny, niestndardowy, odbiegający od przyjętych schematów. Tutaj uczymy się poprzez pracę, cenimy szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia. Nasza kultura organizacyjna daje Współpracownikom szansę nieustannej nauki i rozwoju, z którego mogą być dumni.

    Lokalizacja: Sochaczew
    Segment: Petcare

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • Prowadzenie i koordynacja pracy grup projektowych
    • Współpraca z działami wspierającymi w ramach prowadzonych projektów (poszczególne zmiany produkcyjne, DUR, R&D, INZ itp) w celu realizacji założeń projektu
    • Nadzór na prawidłowym przebiegiem procesu rozwiązywania problemów, zbieranie i analiza danych
    • Tworzenie planu działania grup, odpowiedzialność za bieżącą aktualizację i raportowanie efektów pracy grup projektowych oraz  eskalowanie trudności
    • Weryfikacja skuteczności wdrożenia projektu
    • Proaktywne poszukiwanie, zgłaszanie i wdrażanie własnych projektów/pomysłów poprawiających efektywność pracy grup problemowych we wszystkich aspektach operacyjnych
    • Znajomość i promowanie filozofii Lean oraz  wspieranie Współpracowników  przy  korzystaniu z metod i narzędzi lean
    • Znajomość, aktywne uczestnictwo i wsparcie systemu FMOS, Lean Program
    • Proaktywne poszukiwanie nowych wyzwań do rozwiązania przez grupy projektoweZnajomość i wsparcie przy wdrażaniu podstawowych narzędzi Lean

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, zarządzanie, inżynieria i analiza danych, inzynieria zarządzania oraz kierunki pokrewne)
    • Umiejętności analizy danych i podejmowania decyzji
    • Znajomości filizofii i narzędzi Lean - jako dodatkowy atut
    • Znajomości obsługi komputera i pakietu Office (szczególnie programu Excel)
    • Nastawienia na rezultat
    • Komunikacji, umiejętności pracy w grupie
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, zmotywowanym i nastawionym na cel zespole
    • Doświadczenie w pracy na produkcji u jednego z liderów rynkowych
    • Możliwość rozwoju w firmie zgodnie ze swoimi umiejętnościami i aspiracjami
    • Wynagrodzenie uzupełnione o bonus biznesowy
    • Możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej na studiach, realny wpływ na wygląd powierzonych obszarów
    • Pakiet dodatkowych benefitów w postaci m.in. ubezpieczenia na życie, opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie, pakiet oszczędnościowy, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, dofinsowanie do posilłków w kantynie a także możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie

    Jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie, nie wahaj się ani chwili i APLIKUJ
    bottom