Oferta pracy

Operator DTP

Grupa PWNO firmie

Grupa PWN

Senatorska 31

Łódź

OSDW - Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. W  związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska:

Operator DTPNumer ref.: Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osób dokładnych i sumiennych.

Obowiązki:

  • Przygotowanie projektów do druku cyfrowego zgodnie ze specyfikacją
  • Dotrzymywanie wymogów terminowych i jakościowych
  • Wprowadzanie ewentualnych korekt podczas procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora DTP
  • doświadczenie w pracy w drukarni cyfrowej
  • znajomość programów do przygotowania impozycji, kontroli i korekty plików PDF
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy

  • Stanowisko dostępne od zaraz !!
  • Pracę w centrum Łodzi – dogodna lokalizacja, łatwy dojazd komunikacją miejską, bezpłatne miejsca parkingowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych – dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i kart sportowych.

Złóż aplikację, klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy