Oferta pracy

Operator DTP

B-612 Studio GraficzneO firmie

2 300‐3 500 zł brutto / mies.
  • Wólczańska 143
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

B-612 Studio Graficzne

Wólczańska 143

Łódź

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze DTP dużych, międzynarodowych firm. Działamy na rynku od 18 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych pracowników.

Opis stanowiska:

  • Obsługa zleceń z zakresu składu DTP opakowań, ulotek, itp.
  • Przygotowanie materiałów do druku zgodne ze specyfikacją Klienta.
  • Preferowane godziny pracy: 8-16 (pn-pt).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość pakietu Adobe (ID, PS, AI).
  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym rozmowę.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Sumienność i dokładność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji zleceń dla międzynarodowych korporacji.
  • Bardzo dobre warunki rozwoju umiejętności DTP.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy