Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik DTP

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    U nas najważniejszy jest człowiek, jego wiedza, doświadczenie, pomysłowość, a przede wszystkim jego pasje. Jesteśmy ambitni i lubimy wyzwania. Wierzymy, że działanie zespołowe przynosi najlepsze efekty. Jednocześnie tworzymy fantastyczną atmosferę wokół wspólnej pracy. Co więcej - uwielbiamy to robić. Zresztą - przekonaj się sam!

    W związku z planami dalszego rozwoju naszego zespołu, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Grafik DTP
    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref DTP/2/2019

    Zadania:

    • skład i łamanie materiałów reklamowych
    • przygotowanie plików do druku zgodnie z wytycznymi z działu produkcji i dostosowywanie projektów do wymagań technologicznych
    • obróbka komputerowa plików graficznych, fotoedycja
    • montaż elektroniczny oraz przetwarzanie grafiki wektorowej i rastrowej
    • skład katalogów produktowych
    • kontrola plików (preflight)
    • współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych projektach

    Od kandydatów oczekujemy:

    • perfekcyjnej umiejętności w zakresie DTP i PREPRESS,
    • doświadczenia w pracy na stanowisku operatora DTP
    • umiejętności pracy w systemie OS X
    • znajomości programów graficznych (pakiet Adobe CC)
    • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
    • zdolności organizacyjnych i samodyscypliny w działaniu
    • szybkości i sprawności w przygotowywaniu prac

    Mile widziane:

    • umiejętność tworzenia i posługiwania się skryptami programu InDesign
    • kreatywne rozwiązywanie problemów procesowych, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w obszarze DTP

    Oferujemy:

    • pracę w wielozadaniowym, kreatywnym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
    • stanowisko wyposażone w komputer iMac
    • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kompetencji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez about ad sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Śląska 14, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że Administratorem danych jest about ad sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Śląskiej 14.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”