Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator DTP - Technik Cyfrowych Procesów Graficznych

BLUEJET sp. z o.o.

  • Przyrodników 19C, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Przyrodników 19C

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Codziennie będziesz odpowiedzialny za:

  • weryfikację techniczną otrzymanych plików,

  • przygotowanie impozycji plików o produkcji,

  • barwę wydruku i wprowadzanie korekt;

Nasze wymagania

  • W codziennej pracy wykorzystasz:

  • znajomość pakietu ADOBE (Photoshop, Acrobat, Illustrator),

  • znajomość COREL DRAW,

  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku,

  • zaangażowanie, komunikatywność, sumienność, dokładność, precyzję i terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Zaskoczysz nas mile jeśli:

  • posiadasz doświadczenie z drukiem wielkoformatowym,

  • umiesz projektować materiały POSM oraz znasz narzędzia do ich tworzenia,

  • umiesz sobie wyobrazić i zwizualizować proces produkcji własnej pracy,

  • radzisz sobie z pracą pod presją czasu,

O nas

W Bluejet zajmujemy się produkcją materiałów wspierających sprzedaż (POSM) z wykorzystaniem cyfrowych procesów druku i cięcia.

W procesie wykorzystujemy 10 nowoczesnych maszyn o szerokości zadruku między 160 a 500 cm. Drukujemy na materiałach rolowych i płaskich z wykorzystaniem utrwalania LED lub UV.

Jesteśmy liderem w druku wielkoformatowym w Polsce północnej, więc nasze produkty znajdują się w sieciach sklepów znanych marek zarówno w Polsce jak i za granicą.