Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator DTP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia Art Kazimierz Jannasz

    Duża drukarnia offsetowa zatrudni do studia DTP operatora

    Profil działalności głównej: druk offsetowy arkuszowy, opakowania , gazetki reklamowe, katalogi, foldery informacyjne, ulotki, etykiety, broszury, standy, plakaty, naklejki, kalendarze, foldery.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • weryfikacja i korekta prac nadesłanych przez klientów
    • komputerowy montaż (impozycja)
    • skład graficzny

    miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Jelonki

    Wymagania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programów: Adobe Creative, Adobe Acrobat, Corel Draw, Prinect Signa Station, Enfocus Pitstop
    • sumienność
    • dokładność
    • odpowiedzialność

    Oferujemy:

    Oferujemy umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Drukarnię Art Kazimierz Jannasz, z siedzibą w Warszawie przy ul. Fortuny 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Drukarnia Art Kazimierz Jannasz, z siedzibą w Warszawie przy ul. Fortuny 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Drukarni Art Kazimierz Jannasz z siedzibą w Warszawie, przy ul. Fortuny 5 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Drukarnia Art. Kazimierz Jannasz, Ul. Fortuny 5, 01-339 Warszawa,
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@drukarnia-art.pl,
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji,
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.