Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Dyspozytor - obsługa trigeneracji

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W zgodzie z tradycją i wartościami proekologicznymi firma Barlinek intensywnie pracuje nad wprowadzeniem technologii trigeneracji, do której zakończenia zbliża się wielkimi krokami. System trigeneracji pozwala przy jednoczesnej produkcji ciepła dla procesu produkcyjnego wytworzyć energię elektryczną na potrzeby zasilania zakładu, a nadwyżki ciepła w okresie letnim zamienić na chłód do klimatyzowania hal produkcyjnych. Moc obecnie powstającej elektrociepłowni to 25 MW, 5 MW mocy elektrycznej oraz 3,8 MW mocy chłodu. Powstała w Barlinku trigeneracja jest jedną z nielicznych w naszym kraju. Dzięki stałej modernizacji oraz inwestycjom w innowacyjne technologie to jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Barlinek
Numer ref.: OPD/TRI/BIN/2018

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie działań z zakresu pracy turbiny elektrycznej 6MW i jej współpracy z zespołem kotłów wytwarzających ciepło dla zakładu
  • współpraca z działami produkcyjnymi i wspomagającymi, oraz Energetyką Zawodową w zakresie poboru i oddawania energii,
  • raportowanie do Głównego Energetyka zakładu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe (elektrotechnika, energetyka, odnawialne źródła energii),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, lub jako operator systemów energetycznych
  • znajomość instalacji przemysłowych, elektrycznych, sprężonego powietrza, układów wentylacji , ogrzewania obiektowego i klimatyzacji,
  • znajomość prawa energetycznego, obsługi urządzeń energetycznych,
  • znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • mile widziana znajomość SAP lub systemów opartych na tych zasadach,
  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe grup 1, 2 powiązanych z podległymi obszarami,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, przy nowoczesnej turbinie
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycie nowych doświadczeń,
  • zdobycie nowych kwalifikacji i uprawnień (dla osób nie do końca spełniających wymagania),
  • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.