Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator dźwigu załadunkowego Vigan

SZCZECIN BULK TERMINAL sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przeładunku statków ładowarką okrętową „Vigan”

  • udział w przeprowadzanych naprawach i remontów urządzeń terminala SBT

  • zapobieganie przestojom maszyn i urządzeń, minimalizowanie czasu trwania awarii

  • wdrażanie "dobrych praktyk" w zakresie eksploatacji

  • wszelkie prace pomocnicze wynikające z bieżącej obsługi obiektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe

  • uprawnienia do obsługi żurawii szynowych kat.I mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku nie jest wymagane - a będzie dodatkowym atutem

  • uprawnienia elektryczne SAP 1 do 1 kV (eksploatacja)

  • gotowość do pracy zmianowej

  • znajomość MS Office

  • cechy: samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie zarządzanej w stylu duńskim

  • pakiet medyczny oraz sportowy, PPK

O nas

Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o., jest wiodącym terminalem przeładunkowym w basenie Morza Bałtyckiego, specjalizuje się

w przeładunku i składowaniu zbóż na terenie portu szczecińskiego. Od 2016 roku jesteśmy dzierżawcą elewatora „EWA”. Ciągły proces inwestycyjny i modernizacyjny gwarantuje dynamiczny rozwój Spółki jak i naszych Pracowników.